Sousedé
(1/20)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:812997
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:63 m2
Datum aktualizace:16. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu o velikosti 63 m? na pronajatém pozemku v chatové oblasti, v obci Hřešihlavy, poblíž břehu řeky Berounky. Do chaty je zavedena elektřina, vytápění řešeno krbem. Nové dřevěné obložení v celé chatě, v kuchyni lednice, sporák, parkování možné buď před chatou, nebo v dvojgaráži pod chatou. Společná studna s užitkovou vodou se nachází poblíž chaty. Pro více informací a prohlídku neváhejte kontaktovat makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Jiná
WC
Suchý
ID nemovitosti
812997
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
63m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Karolína Králová
Karolína Králová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé