Sousedé
(1/25)
1 399 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:812947
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:51 m2
Datum aktualizace:15. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme na prodej chatu 2+1 s podkrovím a vlastním kouskem lesa, která se nachází u Krňan v chatové osadě Proudy. Dřevěná chata s kamennou podezdívkou je postavena na vlastním zalesněném pozemku o ploše 1619 m? a dále k této nabídce náleží podíl jedné poloviny na přilehlém pozemku o ploše 890 m?, celkem tedy 2.064 m?. Elektřina není zavedena, lze však řešit solárními panely, zdroj vody je z blízké, společné, osadní studny, avšak také lze na pozemku vyhotovit studnu vlastní, je i určeno vhodné místo vyhlášeným proutkařem. Příjezd je možný autem až na pozemek. V okolí se nachází Smetanova vyhlídka, Máj a Bednář. Koupání a rybaření v blízké Štěchovické přehradě. Bližší informace u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Dřevěná
WC
Suchý
ID nemovitosti
812947
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
51m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jaroslav Budějský
Jaroslav Budějský
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé