Sousedé
(1/17)
3 450 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 200.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:811907
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:75 m2
Datum vložení:8. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout zděný rekreační dům v Českém ráji v obci Branžež - Zakopaná. Tento řadový dům o dispozici 3+1 má číslo popisné a splňuje také podmínky pro trvalé bydlení. K domu náleží krásná zahrada a parkování až pro 3 vozidla na vlastním pozemku. Dům lze využít jak na rekreaci, trvalé bydlení, nebo jako investici pro dlouhodobý i krátkodobý pronájem a to zejména s ohledem na nedaleké kempy přilehlé u Komárovského rybníka v obci Branžež a turisticky velmi oblíbené prostředí Českého ráje. Dům se prodává s veškerým vybavením. Kolaudace domu je z roku 1998. Přímo naproti domu je autobusová zastávka a veškerá občanská vybavenost je v Kněžmostě, který je vzdálený pouhých 5 km. Financování domu Vám samozřejmě pomůžeme zajistit. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit kupujícího formou aukce. Kontaktujte mne pro bližší informace nebo sjednání termínu prohlídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
811907
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
75m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Eva Kapiasová
Eva Kapiasová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé