Sousedé
(1/14)
2 200 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:811878
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej velkorysé chaty v Brdech v obci Mirošov. Nemovitost se nachází na vlastním pozemku o rozloze 575 m2, je napojena na vodovodní vrt na pozemku, elektřinu a septik. V chatě si pohodlně zatopíte v kamnech a lze jí tedy využít i pro obývání po celý rok. Základ je kamenný a zbylé opláštění je dřevěné. Na úrovni pozemku je v chatě umístěna prostorná dílna s technickým zázemím, toaletou a skladem pro tuhá paliva. V patře je vstup z verandy do chodby s kuchyní a drobnou koupelnou, dále pak provstup do obývacího pokoje odkud se linou schody do podkroví. Na pozemku se nachází pár vzrostlých jehličnatých stromů, zahradní domek, kryté parkování a pergola s přívodem elektřiny. Zahrada i díky tujím okolo, nabízí veliké soukromí. V obci, ve které se chata nachází, naleznete prakticky veškerou občanskou vybavenost. Lokalita v Brdech je velmi zajímavá pro klienty z velkoměst pro naprostý relax. Více informací a domluva prohlídky u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
DřevěnáKamenná
ID nemovitosti
811878
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
60m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Andrea Sochorová
Andrea Sochorová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé