Sousedé
(1/14)
600 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:811220
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:27 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte klidné místo pro relaxaci a odpočinek? Máme pro Vás novinku v naší nabídce. Jedná se o částečně podsklepenou chatu s číslem evidenčním v České Třebové, která se nachází blízko Kozlovského kopce. Disponuje dvěma podlažími, v přízemí se nachází jedna hlavní místnost, do patra se dostanete po schodech, kde najdete další místnost, která sloužila jako ložnice, odtud je možný vstup na malý balkonek. K chatě náleží WC, napojeno na žumpu. Elektřina je přivedena do chaty. Rozloha zahrady, která k chatě náleží, činí 584 m?, zde najdete ovocné stromy. Více informací u makléřky. S financováním Vám rádi pomůžeme. Budeme se na Vás těšit na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
DřevěnáJiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
811220
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
27m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Kamila Zábranská
Kamila Zábranská
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé