Sousedé
(1/17)
870 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:810925
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:16 m2
Datum aktualizace:10. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatou s podkrovím o velikosti 16 m? určenou k rekreaci s udržovanou, okrasnou zahradou o velikosti 369 m?. Chata se nachází v uzamčené zahrádkářské kolonii Ježek na okraji obce Kamenného Újezdu u Rokycan v těsné blízkosti rybníka. Do chaty je zavedena elektřina. Na pozemku je dále pergola, dílna, suchý záchod a kopaná studna. K zahradě je možné dojet autem, parkování možné před osadou. Pro domluvení prohlídky a více informací neváhejte kontaktovat makléřku. S financováním vám zdarma pomohou naši finanční specialisté.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Studna kopaná
Typ konstrukce
Dřevěná
ID nemovitosti
810925
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
16m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Karolína Králová
Karolína Králová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé