Sousedé
(1/16)
2 890 000 Kč
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:810394
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:60 m2
Datum aktualizace:2. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodáme polozděnou chatu o celkové velikosti 60 m2, která se nachází na atraktivním místě zalesněného povodí řeky Moravice, nedaleko Kružberské přehrady. K chatě vede obecní asfaltová komunikace s příjezdem přímo k pozemku. Chata má trojpodlažní vnitřní dispozici a je po částečné rekonstrukci s novou koupelnou, WC, a vyměněnými rozvody elektřiny, vody a odpadu. Má také vyměněny všechny okna a dveře. Vytápění je krbovou vložkou a elektrickými přímotopy. Ohřev vody, která je z vlastní studny je elektrickým bojlerem a odpady jsou svedeny do jímky. Chata má také terasu, technickou místnost a součástí je okrasná zahrada s přilehlým prostorem pro parkování. Více informací Vám rádi poskytneme při prohlídce. Možnost zajištění zdarma vhodné varianty financování přes naše hypoteční centrum, spolupracující se všemi bankami.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Jiná
ID nemovitosti
810394
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
60m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ing. Daniel Bachmann
Ing. Daniel Bachmann
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé