Sousedé
(1/17)
499 000 Kč
Poznámka k ceně: výrazná sleva, včetně provize RK
ID nemovitosti:810322
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:400 m2
Datum aktualizace:29. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej chaty se zahradou o celkové výměře 400 m2 v zahrádkářské kolonii Zátiší na okraji města Chomutov. Chata stojí na pronajatém pozemku, je dřevěná cca 7m2, vedle chaty je malý foliovník a naproti je další větší, za chatou je dřevěná kůlna na nářadí, sudy na vodu a udírna. Na pozemku je sezónní pitná voda z veřejného vodovodu a vrt s ručním čerpadlem, tedy i celoroční voda. Na zahradě jsou ovocné stromy – třešně, jabloně, slíva, keře rybízu, angreštu a malin, vinná réva a část zahrady je využívána na záhonky. Součástí prodeje je i veškeré nářadí potřebné k obhospodařování zahrádky a benzínová sekačka. Pozemek je pronajatý od města Chomutov za částku 940,- Kč/rok. Celá kolonie je oplocená a uzamčená. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu. Zahrada leží v klidné lokalitě vhodné k odpočinku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Dřevěná
ID nemovitosti
810322
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
400m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ivana Sychrová
Ivana Sychrová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé