Sousedé
(1/11)
590 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:809907
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:45 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji chatu s pěkným odlehlým a prostorným pozemkem ve velmi klidné části České Třebové, ul. Hory. V přízemí se nachází chodba, pokoj, toaleta, vstup do podkroví a také vstup do sklepa. Výhodou je, že k chatce náleží kůlna, která má různého využití, od uskladnění jízdních kol tak využití jako dřevníku na pozdější zatopení v kamnech při chladnějších večerech. Magická příroda je všude kolem chatičky, místo a klid je zde opravdu balzámem na duši. Jen si představit možnosti celé zahrady např. bazénu, skleníku či jiného příslušenství.
Tímto Vás srdečně zvu na prohlídkový den, který se koná 20.12.2022 od 15:00 - 17:00 hodin. Pro více informací a sjednání schůzky prosím kontaktujte makléře.
Všude kolem je plná občanská vybavenost.
S výhodným financováním Vám rádi pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
WC
Suchý
ID nemovitosti
809907
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
45m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Samota
Foto - Michal Peřina
Michal Peřina
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé