Sousedé
(1/13)
1 500 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:809718
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:32 m2
Datum aktualizace:25. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu v rekreační oblasti Pikovice. Jedná se o vesnici na levém břehu Sázavy. Tvoří jednu z místních částí obce Hradišťko v okrese Praha-západ. Zateplená chata o celkové ploše 32 m? je montovaná a postavená na základní desce. Pozemek pod a vedle chaty je pronajatý za nízký roční poplatek. Celková plocha pronajatého pozemku je 88 m?. Elektřina je v současné době řešena solárními panely. Vodu zajišťuje nedaleká kopaná studna. Není zavedena do chaty. V chatě je instalován chemické wc. Topí se krbovými kamny s novým třísložkovým komínem. Ve skále vedle chaty se nachází sklípek o velikosti 1 m?. Dispozice chaty je vstupní předsíň s posezením a výhledem na Sázavu, dále hlavní obytná místnost se spaním o velikosti 14,5 m?, dále v zadní části technická místnost s lednicí, úložným prostorem a toaleta. K dispozici je malá půda s možností spaní. Na břehu Sázavy je molo na kotvení loďky a na cestě možnost parkování auta, obojí zdarma. Od Pikovic na východ vede Posázavská stezka.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Studna kopaná
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Jiná
WC
Suchý
ID nemovitosti
809718
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
32m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Martin Jičínský
Martin Jičínský
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé