Sousedé
(1/17)
1 119 000 Kč
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:809680
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:22 m2
Datum aktualizace:5. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím vám ke koupi rekreační chatku se zahradou na klidném místě Děčín - Staré Město. Veliká výhoda je, že je vše v osobním vlastnictví. Zahrada má 300 m2, chatička 22 m2, má své číslo evidenční a je zapsána v katastru nemovitostí. Chatka stojí na panelovém základu. Má zavedenou elektřinu. Užitková voda je tu z pramene. Nyní se řeší napojení na veřejný vodovod, které je již povolené. Pokud rádi odpočíváte v chladnějších měsících, tak chatku můžete vytápět například elektrickým přímotopem. Není však zateplená a prozatím je užívána rekreačně. Od jara chata i zahrada procházejí různými rekonstrukcemi, jsou tu nové dřevěné vchodové dveře, nové dřevěné obložení zvenčí, udělaná větší část půdního prostoru a další. Okapy jsou ve výborném stavu, na střeše jsou eternitové šablony v dobrém stavu, nezatéká. Pod střechou za chatkou je také kolna s nářadím, které pro vás zůstane. Nemovitost je k předání ihned po přepisu na nového majitele. Chatičku se zahrádkou do zimy ještě užijete.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Pramen
Typ konstrukce
Jiná
WC
Suchý
ID nemovitosti
809680
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
22m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Lucie Šmirklová
Lucie Šmirklová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé