Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:809256
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:80 m2
Datum aktualizace:11. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout exkluzivní novinku mezi chatami Jeseníkách. Tato nemovitost je vhodná k celoročnímu obývání. Chata se skládá celkem ze tří obytných podlaží a zůstává kompletně vybavená. Její součástí je i garáž a okrasná zahrada o výměře 1.817 m2, která může být v budoucnu využitá i jako stavební parcela, což tuto nemovitost činí ještě více zajímavou. Nemovitost se nachází v malebné obci Světlá Hora-Dětřichovice, v bezprostřední blízkosti Hrubého Jeseníku. Více informací Vám poskytne makléř, který zároveň doporučuje prohlídku této bezesporu atraktivní chaty. Zdarma zajistíme financování na míru. Pojďte se teď společně přesvědčit, že je to pro Vás ta pravá nemovitost. Celkovou prezentaci včetně všech kompletních informací, fotografií a videa, dohledáte pouze na našich oficiálních stránkách!

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
GarážParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Studna kopaná
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
WC
Splachovací
ID nemovitosti
809256
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
80m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Lukáš Svoboda
Lukáš Svoboda
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé