Sousedé
(1/25)
820 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:808944
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:16 m2
Datum aktualizace:17. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hezká, udržovaná rekreační chatička se zahradou na klidném místě Děčín - Bělá. Zahrada má 448 m2, chatička 16 m2, má své číslo evidenční a je zapsaná v katastru nemovitostí. Veliká výhoda, že je vše v osobním vlastnictví, jak zahrada tak i chatka. Parkování na 2 místech, přístup do kolonie ze 2 stran. Příjezd autem mezi zahrádky je 200 m, zbylých 30 m dojdete k chatce pěšky. Pitná voda z řádu je na zahradě. Do chatky je zavedená elektřina. Chemické WC je nové, nepoužité. Pod chatkou je sklep, v 1 NP kuchyň s obývacím pokojem a spaní ve střeše. Zahrada je ovocná i zeleninová, má krásné terasovité záhony zpevněné kamenem. Vysazené plodiny jsou kanadské borůvky, nektarinky, ostružiny, jahody, angrešt, maliny, jablka, velmi dobře tu rostou melouny. Daří se tu také rajčatům, paprikám i bramborám. Je tu i spousta okrasných rostlin a keřů. Přístupová cesta je zajištěna od Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Děčín Bělá a města Děčín. Těšíme se na prohlídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
DřevěnáJináKamenná
ID nemovitosti
808944
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
16m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Lucie Šmirklová
Lucie Šmirklová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé