Sousedé
(1/20)
2 130 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:808520
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:66 m2
Datum aktualizace:24. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme na prodej dřevěnou chatu na zděné podezdívce, která se nachází cca 150 m od řeky Otavy, ve vyhledávané lokalitě Borečnice - Cajska. Do chaty s terasou a nádherným výhledem je zavedena elektřina, využívána dešťová voda, odpady svedeny do trativodu. Vytápění krbovými kamny na dřevo. Chata z 60 let je v dobrém technickém stavu s novou střechou. V okolí chaty vede tzv. Sedláčkova stezka až na Zvíkov, mnoho turistických a cyklistických tras, rybaření, vodní sporty, restaurace. Dostupnost po asfaltové cestě. Písek s veškerou občanskou vybaveností je vzdálen 9 km. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléřky.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Dřevěná
ID nemovitosti
808520
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
66m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jana Křivánková
Jana Křivánková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé