Sousedé
(1/23)
1 299 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:806951
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:34 m2
Datum aktualizace:21. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej chaty se zahradou o celkové výměře 481 m2 v lokalitě Mikulovice u Vernéřova. Chata se nachází v oplocené zahrádkářské kolonii pod lesem, zahrada je krajová, rovinatá, celá oplocená a skýtá naprosté soukromí. Na pozemku jsou dvě dřevěné chaty, nová pergola, skleník, udírna, venkovní krb a dílna. Zaveden veřejný vodovod, elektřina 230 V, vytápění krbovými kamny. Chatka s terasou je zařízena jako pokoj s vytápěním, v druhé chatce je vybavená kuchyně, sklad na nářadí a WC. Do chaty je přivedena pitná voda a venku u chaty je místo s průtokovým ohřívačem na umývání nádobí třeba po grilování. Vedle chaty je pergola s posezením, venkovní krb, dílna a udírna, na zahradě jsou ovocné stromy – broskev, meruňka, švestka, třešeň, jabloně a keře rybízu, další část zahrady je užitková se skleníkem a záhonky. Voda je sezónní, ale možno zavést celoroční. K zahradě náleží podíl na cestách v zahrádkářské kolonii. Chata je ihned k užívání, výhodné financování Vám zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Dřevěná
WC
Suchý
ID nemovitosti
806951
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
34m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ivana Sychrová
Ivana Sychrová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé