Sousedé
(1/8)
4 699 000 Kč
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:806067
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:135 m2
Datum aktualizace:5. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděnou chatu se zahradou k rekreaci či k trvalému bydlení pouhých 3,5 km od Unhoště v chatové oblasti Markův mlýn. Celková plocha pozemku je 620 m2. Voda je zavedena z vrtané studny a odpad je sveden do septiku. Vytápění je zajištěno krbovými kamny a v kuchyni podlahovým vytápěním. V přízemí je prostorná prosklená veranda, kuchyně, obývací pokoj s jídelním koutem, ložnice, koupelna a WC. Patro domu je připraveno na vybudování podkroví, či samostatnou bytovou jednotku. V chatě je započata rekonstrukce, která čeká na vaše dokončení dle vlastních představ. Bližší informace v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
Vytápění podrobnosti
Podlahové vytápění
ID nemovitosti
806067
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
135m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Gabriela Zelenková
Gabriela Zelenková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé