Sousedé
(1/14)
245 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:805524
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:38 m2
Datum aktualizace:6. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme zateplenou pergolu se stáním pro karavan o celkovém rozměru 7 x 6m.
Obývací část s kuchyňským koutem je o rozměru 7 x 3,50m, lůžková část, umístěná v karavanu, má plochu 7 x 2,5m. Zde je možnost udělat pevnou podlahu a karaven, který je součástí prodeje, používat samostatně. Jsou zde nové rozvody elektřiny.
Na konstrukci pergoly byly použity hranoly 10x10cm. Podlahu tvoří broušená prkna 3 cm. Zateplení stropu a stěn je provedeno minerální vatou 10cm. Střechu pokrývá trapézový plech s ochranným nátěrem. Okapy jsou z pozinku. Fasádu tvoří z broušená opalovaná prkna. Dveře, okenice a okna o rozměru 110x110cm s dvojitým izolačním sklem jsou vyrobeny na zakázku. Celý objekt se snadno rozebírá a opět skládá. Všechna spojení pomocí vrutů. Kompletní výkresová dokumentace k povolení dočasné stavby. Pergola je celoročně obyvatelná, vytápění elektrické, nebo plynové. Pozemek nelze prodat ani pronajmout. Rádi vás přivítáme na prohlídce.

Základní údaje

Příjezd
Zpevněný
Typ konstrukce
Dřevěná
ID nemovitosti
805524
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
38m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Radek Beneš
Radek Beneš
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé