Sousedé
(1/14)
645 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:804498
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:26 m2
Datum aktualizace:22. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu v obci Tatenice o celkové ploše 446 m?. Chata je napojena na elektřinu - solární panel, příjezd autem až k chatě, voda do chaty není zavedena. Vytápění je řešeno krbovými kamny. Vedle chaty je suché WC. Jedná se o polosamotu, ideální pro relaxaci, houbaření, rybaření. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře nebo na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Elektrický proud
230 V
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Dřevěná
WC
Suchý
ID nemovitosti
804498
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
26m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Daniel Vídenský
Daniel Vídenský
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé