Sousedé
(1/12)
2 990 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 50.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:802232
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:16 m2
Datum aktualizace:14. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnout prodej udržované zahrady 291 m2 s malou chatou 16 m2, využívanou převážně jako prostor pro zázemí a skladování zahradního vybavení. Nemovitost je vhodná k aktivnímu odpočinku i rekreaci . Kolonie Třešňovka je v dosahu stanice autobusu městské hromadné dopravy. Autem je možný příjezd až k zahradě. Voda i elektřina na oploceném pozemku .V případě doplňujících informací nebo zájmu o prohlídku mě prosím kontaktujte.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
802232
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
16m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Johana Součková
Johana Součková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé