Sousedé
(1/13)
850 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:800208
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:36 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Už víte, kde bude trávit své léto?

Nabízíme Vám na prodej jednu z rekreačních chat v okrajové chatové oblasti ve městě Kaplice severně od Rožnovského potoku.

Chata se skládá ze dvou nadzemních podlaží a podkroví, které slouží jako ložnice. Celková podlahová plocha je 36 m2. Chata je napojena na elektřinu a vytápění je pomocí krbových kamen a sporáku na tuhá paliva.

K chatě je v pronájmu od Státního pozemkového úřadu okolní pozemek využívaný jako zahrada s výměrou cca 500 m2. Na zahradě nalezneme malý sklípek, dva skleníky, ovocné stromy a několik dřevníků a přístřešků na nářadí.

Město Kaplice se nachází necelých 30 minut cesty od Českého Klumlovu či 15 minut od Rakouských hranic. V okolí se nachází několik rybníků, jejich napájecí soustavy potoků a řeka Malše. Město Kaplice má plnou občanskou vybavenost.Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
DřevěnáZděnáKamenná
WC
Suchý
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
800208
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
36m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Rudolf Poborský
Rudolf Poborský
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé