Sousedé
(1/16)
5 295 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:788594
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:85 m2
Datum aktualizace:1. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte novostavbu domu k okamžitému nastěhování ? Bucek, je rekreační lokalita s rybníkem a lesy, protkaná turistickými i cyklo trasami. Zděná chata, určená k celoročnímu užívání, dispozicí 3+kk má obývací místnost s kuchyňským koutem, dva samostatné pokoje a příslušenství se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou a technickou místnost. Vytápění je elektrické s možností instalace krbových kamen. Areál má svoji jímku odpadních vod a vlastní studnu s vydatným pramene s čističkou. Pozemek je ohraničen přírodním plotem. V nedaleké obci Třtice se nachází obchod. Po dálnici D6 Praha vzdálena cca 30 min..

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtanáVeřejný vodovod
ID nemovitosti
788594
Stav objektu
Rozestavěný
Užitná plocha
85m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Monika Tyleová
Monika Tyleová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé