Sousedé
(1/17)
...
3 290 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:646597
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:487 m2
Užitná plocha:57 m2
Plocha pozemku:487 m2
Datum aktualizace:17. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej krásné rekreační chaty v malebném podhůří Chřibů, v obci Břestek.

Chata je zděná, postavená na kamenné podezdívce. Zastavěná plocha chaty je 31 m2, celková užitná plocha je 57 m2. Před vstupem do chaty se nachází menší terasa s posezením a výhledem do okolní krajiny. Po vstupu se dostaneme do obývacího pokoje s jídelním koutem, vybaveným krbovými kamny, které zajistí bezproblémové vytopení celého objektu. Z obývacího pokoje se dostaneme i do kuchyňského koutku, kde je plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči a do koupelny. V koupelně je umístěno WC a prostorný sprchový kout. Ohřev vody je zajištěn z elektrického bojleru. Po mlynářských schodech se dostaneme do podkroví chaty, které je v současné době otevřeno do jednoho velkého prostoru (lze příčkami oddělit i na samostatné pokoje) a poskytuje prostor pro min. 4 nocležníky.

Chata prošla v roce 2021 rozsáhlou rekonstrukcí. Byl zrenovován kompletně celý interiér chaty, včetně rozvodů vody, odpadů i elektřiny. Při rekonstrukci byly použity pouze kvalitní materiály. Z vnějšku byl objekt zateplen, vyměněny okna a fasáda budovy byla obložena kvalitním modřínovým dřevem (bezúdržbový).

Objekt je napojen na vodu ze studny, odpady jsou odváděny do septiku. Pozemek v okolí chaty má velikost 487 m2 a je v mírném svahu a je obrosten vzrostlými jehličnany. Výhodou je, že díky rekonstrukci lze chatu využívat pro rekreační účely celoročně. Parkovat osobní automobil lze na obecním pozemku vzdáleném cca 150 m od chaty.

Chata se nachází v okrajové části obce Břestek, v podhůří Chřibů. Je blízko vyhlášené Hospody Pod Břesteckou skálou nebo od Baloncentra. Obec je vyhlášena zejména bohatým kulturním životem, např. zimní pochody spojené se zabíjačkami nebo letními akcemi jako je Břestecký pinkl.

Prodejní cena nemovitosti je včetně kompletního vybavení, které lze vidět na fotkách. Pokud tedy hledáte rekreační chatu, kterou můžete ihned využívat, je to pro Vás to pravé.

V případě zájmu o prohlídku nebo další bližší informace se ozvěte realitnímu makléři. Ev. číslo: 645983. Bližší informace Vám sdělí Petr Psotka, 734 358 582, 571 817 817, development@dumrealit.cz

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
646597
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
487m2
Užitná plocha
57m2
Plocha pozemku
487m2

Poloha na mapě

Foto - Petr Psotka
Petr Psotka
Zobrazit
kontakt
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

© 2024 Sousedé