Sousedé
(1/11)
1 490 000 Kč
ID nemovitosti:44122
Stav nemovitosti:Rozestavěný
Užitná plocha:30 m2
Plocha pozemku:339 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:18. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje je nově postavená stavba chaty k celoročnímu využití, s vlastním pozemkem a potůčkem, na klidném místě, na okraji obce Zbraslavice. Chata je montovaná, jednopodlažní s obytným podkrovím, je vyrobená v Estonsku ( dřevo a materiály ze severu vč.ošetření). Okna jsou plastová ,tvrzené, zbarvené dvojsklo, barva zvenku antracit zevnitř bílá, střešní okno – Velux. Střešní krytina falcovaný plech, výrobce Blachotrapez , barva Antracit. Z čelní strany u chaty je balkón, rozměry 5,7 x 1,2 m (6,8m2). Na pozemku přípojka elektřiny, vrtaná studna a výkop na septik. Komplexní dokončení na klíč + interiérové zařízení chaty, je na domluvě.
V obci je veškerá občanská vybavenost (obchody, pošta, škola, školka ..), vč. vlakového a autobusového spojení. V okolí je krásná příroda s lesy a rybníky. Chata je vhodná pro milovníky přírody, rybaření, houbaření, romantiky a klidu. Kutná Hora je vzdálena 19km, Čáslav 20km, Zruč nad Sázavou 13km a Praha cca 70km.


Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Typ konstrukce
Dřevěná
WC
Splachovací
Okna
Dřevěná
ID nemovitosti
44122
Stav objektu
Rozestavěný
Obytná plocha
30m2
Užitná plocha
30m2
Plocha pozemku
339m2
Místností
2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Michal Králik
Michal Králik
Zobrazit
kontakt
REALITNÍ SKUPINA Králik a Horák

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé