Sousedé
(1/16)
Fotka 1
2 790 000 Kč
Poznámka k ceně: vč. provize, vybavení
ID nemovitosti:842
Stav nemovitosti:Po rekonstrukci
Celková plocha:370 m2
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:370 m2
Datum aktualizace:27. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej zděné chaty po rekonstrukci a přístavku na vlastním pozemku v Plzni-Koterově Exkluzivně nabízíme na prodej zděnou chatu (částečně podsklepenou), která se nachází v klidném prostředí, obklopena přírodou v Plzni - Koterově. Jedná se o 2 stavby s čísly evidenčními, přičemž chata má zastavěnou plochu 44 m2 a přístavek 25 m2. Okna jsou plastová, v koupelně sprchový kout, splachovací WC. Většina zařízení a nábytku zde zůstane. Do chaty je přivedena voda z vlastní studny (hloubka cca 15 m), ohřev vody zajišťuje el. bojler. Odpad sveden do jímky. El. 230/400 V. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem, předsíň, koupelna a terasa; v patře pak ložnice a balkonek. Podkroví je zatepleno vatou pod střechou. Přístavek nabízí další možnosti využití např. jako skladovací prostor, dílna, výčep atd. Na zahradě je postaven skleník a houpačka. Nabízené nemovitosti nejsou zatížené žádným omezením převodu vlastnického práva (žádné zástavní právo, břemeno, exekuce, apod.) a jsou k dispozici ihned! Koterov je dostupný MHD, nachází se zde obchod se smíšeným zbožím, MŠ, knihovna, TJ Sokol, restaurace. V případě zájmu o prohlídku volejte PO-PÁ: 9 - 17 hod.

Základní údaje

ID nemovitosti
842
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
370m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
370m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lucie Lukešová
Lucie Lukešová
Zobrazit
kontakt
Realitáři Plzeň SE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé