Sousedé
(1/23)
1 900 000 Kč
ID nemovitosti:N01058
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:50 m2
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:822 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízený rekreační objekt se nachází na okraji obce Rájov nedaleko Pňovan v blízkosti Hracholuské přehrady.

Na pozemku se nachází dvě ocelové obytné buňky a garáž. Jedna z nich má dřevěnou přístavbu, která slouží jako ložnice.

V prvním objektu je:
- předsíňka
- ložnice
- kuchyně
- koupelna

V druhém objektu je:
- vstupní prostor
- ložnice

Příslušenství tvoří:
- garáž

První objekt má novou sedlovou střechu. Oba mají TV anténu a připravené vývody na komín, pro instalaci kamen na TP. Dle nového územního plánu je pozemek určen k zastavění domem venkovského typu (Smíšené obytné venkovské). Pozemek je rovný, situován v bezprostřední blízkosti komunikace, je celý oplocený a má obdélníkový tvar.

Rájov je malá příjemná vesnička s klidným prostředím. Nedaleko vlaková zastávka (10 min. chůze) a Hracholuská přehrada. V obci Pňovany vzdálené 3 km se nachází ZŠ, obchod, restaurace a OÚ.

Poznámky: Výměra pozemku: 822 m2. Zastavěná plocha: 31 m2. Užitná plocha: 50 m2. Elektro: 230/400V. Plyn: není. Voda: vlastní vrtaná studna. Odpad: není. Vytápění: elektrické přímotopy. Stavební materiál: smíšený. Parkování: na pozemku/garáž.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - elektrické
ID nemovitosti
N01058
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
50m2
Užitná plocha
50m2
Plocha pozemku
822m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Vanda Salcmannová
Vanda Salcmannová
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář SALZMANN

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé