Sousedé
(1/25)
270 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:002925
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:53 m2
Počet místností:5
Datum aktualizace:11. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme spoluvlastnický podíl v rozsahu jedné ideální poloviny, vzhledem k celku nemovitosti, v katastru nemovitostí vedené jako rodinný dům, charakterem a způsobem užívání spíš odpovídající chatě. Nemovitost se nachází v Nádražní ulici v katastru obce Benešov nad Ploučnicí. Předmětem prodeje je spoluvlastnický podíl nemovitosti, zapsané na LV č. 218, tedy pozemek p.č. st. 748 - zastavěná plocha a nádvoří o výměře 53 m2, jehož nedílnou součástí je stavba - Benešov nad Ploučnicí, č.p. 521 - rodinný dům. Přístupová cesta a okolní pozemky jsou v majetku Města Benešov nad Ploučnicí.
Stavba je napojena na veřejnou dodávku elektrické energie a vody. Kanalizace je svedena do jímky.
Dům je dvoupodlažní, přízemí je zděné, patro dřevěné.
Pravidelná běžná údržba domu nebyla prováděna, dům je určen ke kompletní rekonstrukci.
Dům stojí v těsné blízkosti Ploučnické cyklostezky s nenáročnou trasou z Děčína do Benešova nad Ploučnicí a dráhy národního parku, což je soubor tří tratí, které dohromady obkružují národní parky České a Saské Švýcarsko a vedou i chráněnými oblastmi Lužických hor, Českého Středohoří a Labských pískovců.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
002925
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
40m2
Užitná plocha
80m2
Plocha pozemku
53m2
Místností
5
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Behinová
Lenka Behinová
Zobrazit
kontakt
Reality Široký

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé