Sousedé
(1/17)
1 750 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize
ID nemovitosti:002920
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:22 m2
Plocha pozemku:941 m2
Počet místností:1
Datum aktualizace:27. července 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme dřevěnou zahradní chatu, osazenou v nádherné vzrostlé zahradě v blízkosti Děčína, k.ú. Boletice nad Labem.
Sezónně využitelná, dobře udržovaná přízemní dřevěná chata má zastavěnou plochu 22 m2. Chata je napojena na veřejnou dodávku elektrické energie. Vodovod je v hlavní silnici. Přípojka kanalizace a plynu v místě není. Zahrada je součástí zahrádkářské kolonie, která se postupem času mění na obytnou zónu s výstavbou samostatných rodinných domů.
Předmětem prodeje jsou dva pozemky, v katastru nemovitostí zapsané jako zahrada, o celkové výměře 941 m2. Zahradní chata, vzhledem ke své zastavěné ploše, nepodléhá zápisu do katastru nemovitostí. Pozemky jsou ve slepé ulici, přístupné z veřejné komunikace, v řídce osídlené lokalitě ulice Janáčkova, uprostřed zeleně, na rozhraní Boletic a Nebočad.
Aktuálně bylo požádáno o územně plánovací informaci, po jejím obdržení doplníme inzerci.
Samostatně stojící dřevěný zahradní domek stojí na betonové základové desce, má svislé i vodorovné stěny dřevěné, dřevěný krov, sedlovou střechu krytou kanadským šindelem, klempířské prvky plechové, okna a dveře jsou dřevěné, vnitřní stěny pobité palubkami. Obytné přízemí je hotové, v podkroví je možné zřídit ložnici. Chata byla postavena v roce 2009.
Zahrada je léta založená a pravidelně perfektně udržovaná. Je zde mnoho vzrostlých stromů všeho druhu, okrasné keře a vytrvalé kvetoucí rostliny. Přes pozemek celoročně protéká užitková voda z nedalekého prameniště, která bohatě zásobuje zahradní jezírko a zahrada tak v létě netrpí suchem.
Lokalita je velmi dobře dostupná veřejnou dopravou i autem. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých Boleticích nebo v 5 km vzdáleném Děčíně.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
LodžieTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
002920
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
22m2
Užitná plocha
22m2
Plocha pozemku
941m2
Místností
1
Počet míst na parkovišti
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Behinová
Lenka Behinová
Zobrazit
kontakt
Reality Široký

© 2023 Sousedé