Sousedé
(1/13)
1
430 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:20108IU
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:50 m2
Plocha pozemku:1 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi rekreační chatu v katastrálním území Bušovice, vzdálenou jen 20 minut od Plzně. Nachází se na okraji chatové osady v příjemném prostředí s dostatkem soukromí pro trávení volných chvil. Je postavena na pozemku cizího vlastníka, za který se platí roční nájemné 3.500,- Kč. Vybudována je z vláknitocementových desek, takzvaného lignátu na zděné podezdívce se 3 oddělenými sklepními místnostmi s dostatkem úložného prostoru. Rozdělena je na verandu, kuchyňský kout, obytnou místnost s kamny a ložnici. K posezení a grilování slouží prosluněná terasa. Chata je napojena na elektřinu, odpady jsou svedeny do jímky. Voda byla na základě povolení přivedena čerpadlem z dolního potoka. Pitná voda k dispozici není, v okolí se však nachází několik studánek. V nedalekých Bušovicích najdeme hospodu a obchod, krásné koupání pak v obci Nová Huť, kde je koupaliště s občerstvením, kam dojdete procházkou lesem. Neváhejte a objednejte se na prohlídku.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
20108IU
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
50m2
Plocha sklepa
18m2
Plocha pozemku
1m2
Plocha terasy
8m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Ida Ujházy
Ida Ujházy
Zobrazit
kontakt
REALITNÍ KANCELÁŘ PUBEC s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé