Sousedé
(1/21)
5 990 000 Kč
Poznámka k ceně: poplatky na chod 1 stavby činí 1600,- měsíčně
ID nemovitosti:1511
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:44 m2
Plocha pozemku:1.564 m2
Datum aktualizace:29. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme novou, plně zařízenou pasivní ekonomickou dřevostavbu s dispozicí 2+kk. Jedná se o nízkonákladovou stavbu s vlastním zdrojem pitné vody (vrt 40 m), vlastní čističkou a především vlastní příjezdovou cestou. Objekt je plně zařízen a je určen k celoročnímu užívání. Teplo zajišťují: el. radiátory, splitová jednotka Daikin (umí i chladit), nebo litinová kamna, která zpříjemní večerní posezení. Celý objekt má rekuperační jednotku pro získávání tepla z odcházejícího vzduchu. Všude LED osvětlení. Jako BONUS získáte i projektovou dokumentaci schválenou stavebním úřadem pro další stavbu, kterou lze na pozemku postavit: jedná se o energicky úsporný dům 5kk. Veškeré sítě už zprovozněny a připraveny na rozšíření na další stavbu. Novému majiteli poskytne pozemek, klid, přírodu v okruhu, dobré spojení na město Benešov i dojezd do Prahy a při dostavění druhé stavby, objekty pojmou dvougenerační rodinu. Pro více informací se na mne neváhejte obracet!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
1511
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
44m2
Plocha pozemku
1564m2
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ondřej Procházka
Ondřej Procházka
Zobrazit
kontakt
ČESKOMORAVSKÁ REALITNÍ a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé