Sousedé
(1/16)
1 680 000 Kč
ID nemovitosti:N00902
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:16 m2
Užitná plocha:16 m2
Plocha pozemku:383 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi rekreační chatu se zahradou v zahrádkářské kolonii v Plzni na Výsluní. Chata stojí na vlastním pozemku o výměře 16 m2, zahrada je ve vlastnictví ČESKÉHO ZAHRÁDKÁŘSKÉHO SVAZU ZO-ČESKÉ ÚDOLÍ, předmětem prodeje je převod členství ve svazu, k němuž nedílně náleží užívací práva k zahradě, výměra zahrady činí 383 m2. Na pozemku je zavedena přípojka el. energie, dále pak voda, voda je odebírána z lokálního vodovodního řadu v období březen-listopad, voda je užitková. Zahrada je pečlivě udržovaná, po obvodu jsou vzrostlé túje zajišťující maximální intimitu. Túje jsou pravidelně pečlivě zastřihované a tvoří okrasný živý plot, na pozemku se také nachází okrasné jezírko s barevnými kapry koi, jezírko je obložené přírodním kamenem a spolu s rákosinami, lekníny tvoří velmi pěkné zahradní zákoutí. Pozemek je rovinatý, zatravněný. Chata nabízí dispoziční řešení 2+KK, jedná se o dřevěnou chatu na zděné podezdívce, částečně podsklepenou. Součástí chaty jsou krbová kamna, která jsou zdrojem vytápění. WC je chemické, sprcha pouze venkovní. Dalším příslušenstvím zahrady je menší krytý bazén lákající ke koupání, v současných horkých létech jej nový vlastník zcela jistě bohatě užije. Součástí zahrady je také zahradní altán s venkovním krbem, je příjemným místem k odpočinku, chrání před palčivými slunečními paprsky i nepřízní počasí. K pozemku je pohodlný příjezd autem, výhodou je snadná dosažitelnost prostřednictvím MHD, je tak ideální volbou pro každého. Roční poplatky činí 1.932 Kč + vlastní spotřeba elektřiny.

Základní údaje

Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
ID nemovitosti
N00902
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
16m2
Užitná plocha
16m2
Plocha pozemku
383m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Filip Klapáč
Ing. Filip Klapáč
Zobrazit
kontakt
LA PIETRA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé