Sousedé
(1/20)
chata2.jpg
2 500 000 Kč
ID nemovitosti:22004
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:588 m2
Užitná plocha:45 m2
Plocha pozemku:588 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:11. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji chatu - mobilheim, stojící na vlastním pozemku o výměře 588m2. K dispozici jsou tři parkovací stání. Objekt je obezděný s novou střechou a okapovým systémem. Dům nabízí prostorný a prosvětlený obývací pokoj s velkou rohovou sedací soupravou a vstupem do kuchyňské části, dva oddělené pokoje, koupelnu se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje je vstup na terasu s markýzou. Okna jsou plastová, na terasu francouzské okno. Voda, elektřina a plyn jsou rozvedeny. Odpady jsou řešeny jímkou. Ohřev teplé vody bojlerem. Dům nabízí útulné a zároveň prostorné bydlení se spoustou úložných prostorů a nezapomenutelným výhledem do přírody. Dům lze využívat rekreačně, ale i k trvalému bydlení.

Obec se nachází asi 7km od Slaného a žije zde 370 obyvatel s průměrným věkem 44 let. V obci je aktivní Sokol, obecní obchod, hospoda i místní knihovna.

Dostupná vybavenost: restaurace, místní­ úřad, koupaliště. Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, lednice, nábytek, sporák, sprchový kout, terasa, venkovní stání pro auto

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - elektrické
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLedniceSporák
Vytápění podrobnosti
PlynEl.kotel
ID nemovitosti
22004
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
588m2
Užitná plocha
45m2
Plocha pozemku
588m2
Místností
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petra Suchá
Petra Suchá
Zobrazit
kontakt
Petra Suchá

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé