Sousedé
(1/5)
IMG_0632
800 000 Kč
Poznámka k ceně: Exkluzivně. Financování Vám rádi zařídíme.
ID nemovitosti:00001
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:37 m2
Plocha pozemku:20 m2
Datum aktualizace:21. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji objekt k rodinné rekreaci nacházející se v katastru městyse Jedovnice. Podsklepená chata má přiděleno evidenční číslo, je do ní přivedena voda i elektřina, vytápí se kamny na tuhá paliva. V přízemí je umístěn prostorný pokoj s kuchyňským koutem, podkroví je bráno jako odpočinkové. K dispozici je koupelna a WC.Pozemek, na kterém chata o zastavěné ploše 20 m2 stojí, je pronajímán městysem. Majitel se dostane autem až k samotné chatě, která leží nedaleko rybníka Olšovec.Oblast, ve které se nemovitost nachází, je čistě rekreační a hojně vyhledávána milovníky chataření. Samotné Jedovnice jsou výborně dopravně dostupné do Blanska (11 km) či Brna (30 km). V létě je městys vyhlášenou rekreační lokalitou s bohatými sportovními a kulturními příležitostmi, na podzim probíhá hojně navštěvovaný výlov rybníka. Okolní lesy tvoří vstupní bránu do CHKO Moravský kras.S financováním chaty Vám rádi pomůžeme.Doporučujeme Vám prohlídku nemovitosti, v případě zájmu kontaktujte, prosím, makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
00001
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
37m2
Plocha pozemku
20m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - TiBi reality
TiBi reality
Zobrazit
kontakt
TiBi reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé