Sousedé
(1/13)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: cena k jednání
ID nemovitosti:VL220913
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:609 m2
Užitná plocha:140 m2
Plocha pozemku:537 m2
Počet místností:2
Datum vložení:25. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Toužíte po místě k odpočinku nebo tvůrčí činnosti? Nabízím vám rekreační objekt na velmi pěkném a klidném místě s volným výhledem do zeleně. Objekt je spojen boční stěnou se sousední stavbou - chalupou, je ve stavu k celkové rekonstrukci a nabízí se rozšíření obytné podlahové plochy o vestavbu do půdy. K objektu je zajištěn přístup po asfaltové komunikaci. Komunikace je místní a není průjezdná, slouží jen k obslužnosti několika okolních nemovitostí. Na ni pak navazují lesní cesty a značené turistické trasy do okolní přírody. Místo si určitě zamilujete. V přízemí objektu je zádveří 4,5m2, chodba 9,9m2 a prostorná obytná místnost 25m2 s koutem pro přípravu jídel a vodou s el. ohřevem. Okna směřují do zahrady a má velmi zachovalý dřevěný strop. Přízemí domu má smíšenou konstrukci (zdivo, dřevo a výmazy), podlahy jsou betonové. V 1.patře je jedna obytná místnost - ložnice s dřevěnou podlahou a prostor pro vybudování další obytné plochy včetně možnosti využití půdního prostoru. Ve sníženém přízemí je kůlna a vstup do kamenného sklípku. V objektu je zavedena elektřina a voda, vytápění je kamny na pevná paliva. WC je suché s odpadovou vyvážecí jímkou. Zahrada je nenáročná na údržbu, téměř v rovině, osazená ovocnými stromy (švestky, jabloně a rakytník) a sousedí s vedlejšími zahradami a loukou. Rožany je vesnice, část města Šluknov v okrese Děčín v Ústeckém kraji. Nachází se asi 3 km severně od Šluknova. Je zde hraniční přechod Rožany - Sohland. Velmi ráda vám umožním prohlídku této nemovitosti. Prosím, kontaktujte mne a domluvíme se na termínu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vytápění podrobnosti
Uhlí
ID nemovitosti
VL220913
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
609m2
Obytná plocha
50m2
Užitná plocha
140m2
Plocha pozemku
537m2
Místností
2
Poloha domu
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Viola Lorenzová MBA
Viola Lorenzová MBA
Zobrazit
kontakt
Lorenzová&Partners-realitní servis

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé