Sousedé
(1/22)
680 000 Kč
Poznámka k ceně: VČETNĚ PROVIZE RK
ID nemovitosti:28-2022-P
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:33 m2
Plocha pozemku:499 m2
Počet místností:2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:21. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji zahrádku (pozemek) o výměře 499 m2 s patrovou chatou v klidném prostředí na okraji města Kadaň. Zahrádka s chatou se nachází ve 4. zahrádkářské kolonii ve slunném svahu nedaleko kadaňské hvězdárny s krásným výhledem na město Kadaň.

Do chaty je zavedena elektřina a vodovod (sezóně). Chata je v dobrém udržovaném stavu. Zděné přízemí je současně využíváno jako úložný prostor pro zahrádkářské vybavení. Dále je v tomto podlaží místnost s chemickým WC se samostatným vchodem. V patře se nachází obývací prostor s balkónem (lodžií). V obývacím prostoru je připravena přípojka komínu k instalaci krbových kamen. Za chatou je příjemné posezení na terase s nádherně obrostlou pergolou břečťanem a vinnou révou. Na zahrádce naleznete záhonky s okrasnými květinami, ovocné stromy a keře, kompost atd., záhonky jsou připravené k sadbě zeleniny a díky slunnému svahu jsou vhodné i na pěstování ovoce.

Vše je řádně zapsáno v katastru nemovitostí, objekt je zapsaný jako stavba s č.e. pro rodinnou rekreaci. Předmětem prodeje je také spoluvlastnický podíl na společné cestě. Zaparkovat lze na jednom ze dvou parkovišť na hranici kolonie nedaleko chaty (viz. označení na fotografii „P1 a P2”) , a v případě potřeby můžete k chatě přijet autem, vyložit nebo naložit nákup či jiný náklad.

Součástí prodeje je veškeré vybavení na fotografiích (sekačka, gril, zahradní nářadí, kuch.linka, rozkládací gauč, lednice atd.)

S vhodným financováním Vám rádi pomůžeme, prostřednictvím našich hypotečních specialistů.

Velmi doporučujeme osobní prohlídku, toto místo na Vás zapůsobí svým kouzlem lépe než-li na fotografiích.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
WC
Suchý
Balkony, lodžie, terasy
LodžieTerasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
28-2022-P
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
33m2
Plocha pozemku
499m2
Místností
2
Počet sklepů
1
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Hala
Petr Hala
Zobrazit
kontakt
88real

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé