Sousedé
(1/25)
DSC_9708 - kopie
2 100 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně právního servisu, bez DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
ID nemovitosti:120008JS
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:75 m2
Plocha pozemku:1.117 m2
Datum vložení:15. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme nemovitost - chatu a hospodářskou budovu s vlastním pozemkem v těsné blízkostí Brna v obci Střelice. Obě nemovitosti zakresleny v KN. Nemovitost je určena k rekonstrukci či přestavbě. Aktuálně zde stojí nemovitost s přízemím a obytným podkrovím a s terasou. K nemovitosti náleží krásný sklep se zdravým kvelbem a možností sklep prohloubit. Pozemek je jižně orientován a mírně svažitý s nádherným výhledem na protější les. Celková plocha je 1 117m2. Příjezd na pozemek je po zpevněné cestě a část po nezpevněné komunikaci. Na pozemku se nachází studna a je možno jej připojit na elektřinu. Okolní pozemky jsou téměř všechny zastavěny. Příjezd do Brna je cca 5minut. Nemovitost je vhodné koupit i jako investici.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Kamenná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
Cena nezahrnuje
DPHProvize
ID nemovitosti
120008JS
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
75m2
Plocha sklepa
15m2
Plocha pozemku
1117m2
Plocha terasy
12m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Samota

Poloha na mapě

Foto - Jiří Šmach
Jiří Šmach
Zobrazit
kontakt
JRS real s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé