Sousedé
(1/12)
10 900 000 Kč
ID nemovitosti:ND04650
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:56 m2
Plocha pozemku:1.151 m2
Datum aktualizace:13. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Společnost REDOT s.r.o. exkluzivně nabízí k prodeji chatu s evidenčním číslem společně s velmi pěkným velkým stavebním pozemkem na žádaném místě Prahy západ - Černošicích. Dřevěná, montovaná chata je na betonové podestě a stojí na slunném pozemku obdélníkového tvaru, který je určený k zástavbě v zóně BR-2 v územním plánu. Chata s verandou je nyní užívána ve třech místnostech. Najdeme v ní jídelnu s obývacím pokojem, ložnici a malou kuchyňku s předsíní a již zmíněnou verandou. Do domku je zavedena elektřina, voda je pouze na pozemku, WC je řešeno žumpou s užíváním v původní staré chatce. Nový dům lze připojit na kanalizaci a ostatní IS. Přípojky IS- elektřina i vodovodní přípojka s šachtou je na pozemku, který je možno připojit k městské kanalizaci. Nemovitost lze financovat hypotékou. Dobrá dopravní dostupnost, do centra Prahy cca 15 km, vlakové i autobusové spojení, napojení na Pražskou integrovanou dopravu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti - centrum Vráž, lékaři, obchody, zastávka bus, ZŠ, MŠ, sportovní hala. Energetický štítek bude zpracován, nyní je chata užívána pouze v sezoně.
Město Černošice se nachází mezi CHKO Český kras a přírodním parkem Hřebeny a jeho malebné okolí tak nadchne všechny milovníky přírody. Černošice jsou klidnou a vyhledávanou lokalitou, která nabízí bydlení v dosahu přírody, přesto jen malý kousek od velkoměsta.

Základní údaje

Dopravní spojení
Vlak
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Montovaná
ID nemovitosti
ND04650
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
46m2
Užitná plocha
56m2
Plocha pozemku
1151m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Michaela Trcková
Michaela Trcková
Zobrazit
kontakt
REDOT, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé