Sousedé
(1/25)
DJI_0635-HDR.jpg
4 999 000 Kč
ID nemovitosti:97
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:474 m2
Užitná plocha:135 m2
Plocha pozemku:114 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:18. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Až si budete vychutnávat ranní kávu na zasklené terase domu, věřte, že díky nesrovnatelnému výhledu, nebude ani věřit, že nacházíte pouze 15 km od jihočeského města Písek. Vzrostlé borovice a pohled na údolí, kterým protéká řeka Vltava, je jednoduše kombinace, která funguje na to, aby se člověk cítil na místě uvolněně stejně jako na dovolené.
Díky vzrostlé zeleni na zahradě chata svému uživateli nabízí naprosté soukromí. Na zahradě s celkovou plochou 474 m2 nalezneme například zabudovaný bazén s klidovou zónou, dále je zde pod zastřešením venkovní kuchyně s grilem a prostorem pro posezení.
Spodní část chaty tvoří technické zázemí, najdeme zde toaletu s umyvadlem, prostor pro bojler, kombinovaný kotel a další skladovací místnosti. Po schodišti vstupujeme do prvního čistě obytného patra, kde je obývací pokoj s otevřeným krbem, kuchyně a zasklená prostorná terasa s výhledem na řeku. Kombinace dřeva a přírodního kamene, je základním designérským prvkem této celé stavby. Z tohoto patra je vstup na venkovní terasu. Po dalším schodišti vstupujeme do druhého patra, které je vytvořeno jako zóna pro odpočinek a tvoří ho ložnice s koupelnou, která je vybavena sprchovým koutem.
Voda je do objektu zavedena z vlastní vrtané studny, odpad je sveden do septiku. Jedná se o zděnou stavbu, vytápění je řešeno automatickým kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje bojler. Chata je vhodná k celoročnímu užívání.
Přístup k řece je pro majitele chat v této osadě společný, po pěší cestičce. Parkování je možné přímo u chaty.
Veškerou občanskou vybavenost nalezneme v nedalekém městě Písek. Přímo v Oslově pak můžeme zajít do místní hospody, je zde také pošta, mateřská škola, zastávka autobusu, sportoviště a v neposlední řadě obecní úřad.
Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se mi a ráda vás zde provedu.Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, lednice, nábytek, sporák, sprchový kout, krb

Základní údaje

Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLedniceSporák
Vytápění podrobnosti
Uhlí
ID nemovitosti
97
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
474m2
Obytná plocha
114m2
Užitná plocha
135m2
Plocha pozemku
114m2
Místností
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Hana Marková
Hana Marková
Zobrazit
kontakt
Hana Marková Marková Reality

© 2024 Sousedé