Sousedé
(1/23)
DJI_0271-HDR.jpg
1 999 000 Kč
ID nemovitosti:88
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:41 m2
Užitná plocha:93 m2
Plocha pozemku:65 m2
Počet místností:4
Datum aktualizace:15. ledna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej zděné chaty, která se nachází v menší chatové osadě nedaleko vesnice Bečice. Tato chatová osada, o celkem 19-ti chatách, je situována v krásné přírodě, uprostřed vzrostlých borovic, přímo u Bečického rybníka.
Chata je umístěna v horní řadě a vede k ní zpevněná cesta. Parkování je možné přímo u chaty a nebo na začátku chatové osady.
Budova má celkem tři patra a její celková plocha činí 93 m2. Ve spodní části je technická místnost, přístup do ní je z venkovní části po schodišti, zde je umístěn bojler pro ohřev teplé vody. Hlavní vstup do obytné části je na úrovni přístupové cesty. Obytnou část tvoří vstupní prostor, obývací pokoj, vybaven krbem, kuchyňský kout, koupelna s vanou, WC a v neposlední řadě balkon s výhledem do okolí. Po schodišti vstupujeme do dalšího patra, kde jsou dva pokoje sloužící jako ložnice a šatna. I toto patro je vybaveno balkonem, který díky vyšší poloze nabízí skutečně jedinečný výhled.
Voda je zavedena do chaty z vlastního vrtu o hloubce 30 m. Vody bylo vždy ve studni dostatek. Odpad z kuchyně a vany je sveden přes filtraci do nádoby, ze které se pak voda využívá dále jako užitková.
Toaleta je nyní využívána chemická, avšak toaleta v koupelně má již rozvod připraven pro zprovoznění, po vybudování septiku. Septik v současné chvíli u chaty není. Chata stojí na vlastním pozemku, okolní pozemky jsou v majetku obce Bečice. Obec Bečice nabízí možnost odkoupení pozemků v okolí chat jejím majitelům.
Naproti chatě nalezneme například kůlnu na dřevo či posezení u ohniště nebo u grilu.
Nejzásadnějším plusem této nabídky je jednoznačně okolí, ve kterém se nachází a to, že je budova vhodná i k celoročnímu využívání. Okolní lesy jsou místem pro sběr lesních plodů, hub a také příležitostí pro procházky v přírodě. Díky velikosti chatové osady je soukromí další benefit, který chata nabízí.

Občanskou vybavenost nalezneme ve městě Týn nad Vltavou, které je vzdáleno cca 10 minut cesty. Chata rovněž disponuje dobrým signálem pro wifi.

Pokud vás nemovitost zaujala, zavolejte a ráda vás zde provedu.
Pomoc ohledně výběru financování je samozřejmostí.


Technický popis: vybavení: kuchyňská linka, lednice, nábytek, pračka, krb, parkování u domu (veřejné)

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Studna vrtaná
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLednicePračka
Vytápění podrobnosti
UhlíEl.kotel
ID nemovitosti
88
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
41m2
Obytná plocha
65m2
Užitná plocha
93m2
Plocha pozemku
65m2
Místností
4
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Hana Marková
Hana Marková
Zobrazit
kontakt
Hana Marková Marková Reality

© 2024 Sousedé