Sousedé
(1/21)
IMG_3263-HDR.jpg
1 785 000 Kč
ID nemovitosti:22
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:246 m2
Užitná plocha:52 m2
Plocha pozemku:222 m2
Počet místností:3
Datum aktualizace:25. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej zděné chaty se zahradou o celkové ploše 246 m2, která se nachází na samém konci chatařské osady na okraji Strakonic. Chata je dispozičně řešena obývacím pokojem, prostorem vhodným pro vybudování kuchyně a úložným prostorem, ze kterého je vstup na toaletu. Do ložnice je přístup z obývacího pokoje po strmějším schodišti. Z ložnice je dále vstup na terasu s výhledem na město. Podlahová plocha chaty činí 51,8 m2. Chata byla užívána celoročně, nyní je vyklizena a připravena pro rekonstrukci. Vytápění je řešeno pomocí kamen na tuhá paliva, umístěných v obývacím pokoji. Voda na pozemku není, odpad je sveden do vyvážecí jímky. Elektřina je do chaty zavedena a je plně funkční. K nemovitosti patří oplocená zahrada s posezením a ohništěm. Mezi velké přednosti této nabídky zaručeně patří fakt, že s pozemkem nesousedí žádný soukromý vlastník. Z přední části je příjezdová cesta, kam se pohodlně nechá zajet i s automobilem, před chatou je zároveň dostatek místa pro jeho parkování. Z boční strany je zalesněný svažitý pozemek, který je v majetku města Strakonice a z druhé boční strany, kam vede i zadní vchod na pozemek, je rozlehlá louka. Zadní část pozemku proto dodává místu naprostý klid a soukromí.
S výběrem výhodného financování vám rádi pomůžeme. Pro více informací, kontaktujte makléře nabídky.
Pro více informací, kontaktujte makléře nabídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
22
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
246m2
Obytná plocha
52m2
Užitná plocha
52m2
Plocha pozemku
222m2
Místností
3
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Hana Marková
Hana Marková
Zobrazit
kontakt
Hana Marková

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé