Sousedé
(1/22)
Fotka 17
790 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: včetně poplatků a právního servisu
ID nemovitosti:235
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:394 m2
Užitná plocha:28 m2
Plocha pozemku:394 m2
Datum aktualizace:2. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Milionové místo s nádherným výhledem na okolní krajinu a místní Zámecký vrch. Takto by se dala ve zkratce popsat chatka se zahradou o celkové výměře 394 m2, která se nachází v uzavřené zahrádkářské kolonii o padesáti zahrádek nad Českou Kamenicí. Je zde zavedena sezónní pitná voda, elektrika s vlastním elektroměrem a možnost přespání ve vybavené chatě (kamna Petry, postel, stůl, TV, kuchyňská linka, lednička, plotýnkový el. sporák) postavené na betonových pilířích. V jedné části zahrady za chatou je kolna a suchý záchod, pod chatou je samotná zahrada s ovocnými stromy (12 různých druhů) keři, novým skleníkem a šachtou na vodu. Za kolonií je krásná příroda (CHKO Lužické hory), místní les a několik pěkných vyhlídek (Ponorka, Jehla, Tell-Plate). Pokud vás nabídka zaujala zavolejte si o prohlídku.

Základní údaje

ID nemovitosti
235
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
394m2
Užitná plocha
28m2
Plocha pozemku
394m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Daniel Humplík
Daniel Humplík
Zobrazit
kontakt
RealitasFIN s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé