Sousedé
(1/25)
2 250 000 Kč
ID nemovitosti:8866
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:402 m2
Užitná plocha:65 m2
Plocha pozemku:402 m2
Datum aktualizace:13. dubna 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Oáza klidu, soukromí a všude okolo jen lesy a příroda.
Pokud rádi trávíte svůj víkendový čas mimo městský ruch, tak tahle chatička obklopena zelení naplní dokonale vaši představu o ideálu nejen víkendového odpočinku, ale i vaší letní dovolené.

Představujeme na prodej tuto pohádkovou chatičku s vlastním pozemkem, která vás naprosto okouzlí svým místem a nepopsatelnou atmosférou. Chata se nachází v Třebnici u Sedlčan, což je zhruba necelá hodina cesty od Prahy a díky své poloze, okolním lesům a přírodě se stane oblíbeným místem pro odpočinek a trávení volného času s vašimi nejbližšími. O chatičku se majitelé vzorně starají, a tak stačí si sbalit jen pár věcí a vyrazit na zasloužený odpočinek, protože zde si nejenže odpočinete od každodenních rutinních záležitostí, ale nasajete tolik potřebné pozitivní energie, kterou v dnešní nelehké době tolik všichni potřebujeme.

Chata je dřevěná se zděnou podezdívkou a užitná plocha odpovídá cca 65 m2. Dispozičně chata nabídne vstupní předsíň, ze které je vstup do kuchyně, kdy oproti kuchyňské lince je umístěné koupelnové umyvadlo pro základní hygienu, dále pak vstup na samostatnou toaletu a vstup do společenské místnosti, kde budete trávit svůj čas se svými nejbližšími po návratech z různých výletů po okolí a vyprávět si zážitky kolem velkého dřevěného stolu s pozorováním plápolajícího ohně v krbových kamnech. Po dřevěném schodišti se pak dostáváme na chodbu 2.NP., ze které je vstup do dvou samostatných ložnic. V suterénní části chaty je pak menší sklípek pro uskladnění zahradního vybavení či jiných sezónních záležitostí. Chata se prodává kompletně vybavená, tedy přesun do nového půjde velmi hladce.
Z inženýrských sítí je k dispozici el. energie, voda je řešena vlastní studnou na pozemku a odpadní voda je svedena do trativodu. Vytápění je řešeno krbovými kamny na tuhá paliva s průduchy proudění tepla i do pokojů v patře.

Pokud vás tato nemovitost oslovila, neváhejte a sjednejte si svůj termín prohlídky.
Těšíme se při osobním setkání.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
8866
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
402m2
Užitná plocha
65m2
Plocha sklepa
5m2
Plocha pozemku
402m2
Poloha v obci
Polosamota
Foto - BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Tobi reality a finance

© 2024 Sousedé