Sousedé
(1/25)
2 990 000 Kč
ID nemovitosti:7354
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:402 m2
Užitná plocha:65 m2
Plocha pozemku:402 m2
Datum aktualizace:3. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Oáza klidu, soukromí a všude okolo jen lesy a příroda.
Pokud rádi trávíte svůj víkendový čas mimo městský ruch, tak tahle chatička je přesně to, kde se budete cítit opravdu dobře.

Představujeme na prodej tuto pohádkovou chatičku s vlastním pozemkem, která vás naprosto okouzlí svým místem a nepopsatelnou atmosférou. Chata se nachází v Třebnici u Sedlčan, což je zhruba necelá hodina cesty od Prahy a díky své poloze, okolním lesům a přírodě se stane oblíbeným místem pro odpočinek a trávení volného času s vašimi nejbližšími. O chatičku se majitelé vzorně starají, a tak stačí si sbalit jen pár věcí a vyrazit na zasloužený odpočinek, protože zde si nejenže odpočinete od každodenních rutinních záležitostí, ale nasajete tolik potřebné pozitivní energie, kterou v dnešní nelehké době tolik všichni potřebujeme.

Chata je dřevěná se zděnou podezdívkou a užitná plocha odpovídá cca 65 m2. Dispozičně chata nabídne vstupní předsíň, ze které je vstup do kuchyně, kdy oproti kuchyňské lince je umístěné koupelnové umyvadlo pro základní hygienu, dále pak vstup na samostatnou toaletu a vstup do společenské místnosti, kde budete trávit svůj čas se svými nejbližšími po návratech z různých výletů po okolí a vyprávět si zážitky kolem velkého dřevěného stolu s pozorováním plápolajícího ohně v krbových kamnech. Po dřevěném schodišti se pak dostáváme do 2.NP., kde je chodbička, ze které je vstup do dvou samostatných ložnic. V suterénní části chaty je pak menší sklípek pro uskladnění zahradního vybavení či jiných sezónních záležitostí. Chata se prodává kompletně vybavená, tedy přesun do nového půjde velmi hladce.
Z inženýrských sítí je k dispozici el. energie, voda je řešena vlastní studnou na pozemku a odpadní voda je svedena do trativodu. Vytápění je řešeno krbovými kamny na tuhá paliva.

Pokud vás tato nemovitost oslovila, neváhejte a sjednejte si svůj termín prohlídky.
Těšíme se při osobním setkání.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
7354
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
402m2
Užitná plocha
65m2
Plocha pozemku
402m2
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Tobi reality a finance

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé