Sousedé
(1/17)
990 000 Kč
ID nemovitosti:9658
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Celková plocha:18 m2
Užitná plocha:18 m2
Podlahová plocha:18 m2
Plocha pozemku:377 m2
Datum aktualizace:30. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte chatu s ev. číslem na klidném a zajímavém místě? Jste milovníci přírody? Pokud ano, tak čtěte dál.

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízím k prodeji patrovou dřevěnou chatu s pozemkem 377 m2 v menší osadě v Křižanově (Hrob). Chata, zahrada i společné cesty jsou v osobním vlastnictví. Určitě Vás potěší i elektřina a sezonní pitná voda. Pozemek i chata má neuvěřitelné kouzlo, ale vyžaduje rekonstrukci a péči. Na zahradě je spousta vzrostlých stromů, které tvoří příjemný stín. Zahrada s chatou se nachází na samém okraji osady, s výhledem na louku. Chata mám poctivý základ, je podsklepená a tvoří ji hlavní místnost s kamny, patrem na spaní s balkonem a menší komora s odpadem a umyvadlem ( možné vybudovat toaletu).

Pokud Vás nabídka oslovila, tak mi neváhejte zavolat po-pá 8-18.
Budu se těšit na společnou prohlídku

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
9658
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
18m2
Obytná plocha
18m2
Užitná plocha
18m2
Plocha pozemku
377m2
Poloha domu
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Pavel  Kuchynka
Pavel Kuchynka
Zobrazit
kontakt
Pavel Kuchynka

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé