Sousedé
(1/17)
Chrást (12)
1 790 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:220000554
Stav nemovitosti:K rekonstrukci
Užitná plocha:19 m2
Plocha pozemku:980 m2
Datum aktualizace:29. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Realitní kancelář 100 klíčů, a.s. nabízí exklusivní prodej pozemku s menší chatou a rozestavěnou přístavbou chaty, v krásné klidné lokalitě u Týnce nad Sázavou. Pozemek je svažitý, obklopen lesy a malebnou přírodou. Vzhledem k tomu, že stavba se nachází ve vrchní části pozemku, je tak zajištěn výhled na okolní přírodu. Pozemek je napojen na elektřinu. Vodovodní připojení k obecnímu vodovodnímu řádu je možné požádat a zrealizovat, stejně tak je nutné napojit objekt na kanalizaci, která končí u sousedního domu. S tímto krokem Vám i můžeme pomoci a doporučit místní stavební firmu. Vedle pozemku se nachází obecní lesní studna. Dle vydané územně plánovací informace se dá na pozemku postavit rekreační objekt se zastavěnou plochou max. 93 m2. Na pozemku může být postaven i altán, přístřešek, bazén. Stavební povolení na přístavbu rekreačního objektu je vydané z roku 2008 a případný zájemce může pokračovat v původním stavebním záměru, po ohlášení příslušnému stavebnímu úřadu. V Chrástu nad Sázavou je možné nakoupit v supermarketu COOP, nebo pak ve vzdálenosti 2 km v Týnci nad Sázavou je supermarket Lidl, drogerie Teta, a další... Díky řece Sázavě a řadě jezů a starých mlýnů je Týnec oblíbeným cílem výletů. Najdete tu půjčovnu jízdních kol a kompletního sportovního vybavení včetně lodí a vodáckého servisu pro jednodenní i několikadenní plavby. Mezi lákavé cíle patří lanový park a zřícenina hradu Zbořený Kostelec. Věřím, že pokud hledáte místo, kde je klid a příroda kolem Vás, může to být příležitost právě pro Vás.

Základní údaje

Dopravní spojení
Vlak
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
220000554
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
19m2
Plocha pozemku
980m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Monika Hájková
Bc. Monika Hájková
Zobrazit
kontakt
100klíčů, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé