Sousedé
2 450 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00146
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:20 m2
Plocha pozemku:444 m2
Datum aktualizace:20. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Chata se nachází ve vyhledávané lokalitě Veseckého rybníka - Teichmühle. Dřevostavba z 80. let je vystavěna na vlastním rovinatém pozemku o velikosti 444 m2. Chata je napojena na elektro a vodu ze studny. Jihovýchodní orientace zajišťuje celodenní sluneční svit. Chatu lze využívat okamžitě, či lze realizovat větší rekreační objekt - zastavitelnost max. 10% z celkové plochy. Lokalita Veseckého rybníku je ideální k rodinné rekreaci či rybaření.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Místní zdroj
Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
00146
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
20m2
Plocha sklepa
2m2
Plocha pozemku
444m2
Plocha terasy
8m2
Počet míst na parkovišti
2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Nicol Hrdý
Nicol Hrdý
Zobrazit
kontakt
ERS reality eu s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé