Sousedé
(1/21)
Rezervace
2 300 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právního servisu.
ID nemovitosti:000069
Stav nemovitosti:Novostavba
Užitná plocha:32 m2
Plocha pozemku:491 m2
Počet místností:2
Datum aktualizace:8. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu s číslem evidenčním v obci Roztoky u Křivoklátu - Karlov (okres Rakovník). Křivoklátsko je vyhlášenou rekreační oblastí s možností příjemné relaxace, turistiky, cykloturistiky, houbaření a dalšího vyžití.

Jedná se o celodřevěnou chatu, rok výstavby 2015, výměra pozemku je 491 m2, zastavěná plocha hlavní stavbou je 20 m2, navazující terasa 12 m2, vnější a vnitřní stavba chaty je dřevěná, uvnitř tepelná izolace Isover. parkovací plocha na pozemku je pro dva osobní automobily. V okolí jsou další možnosti parkovaní.

Přízemí chaty tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem (cca 15 m2), koupelna (cca 3,5 m2) a vstup dřevěnými schody do podkroví. V podkroví je ložnice (cca 12 m2) . Koupelna je vybavená vanou (120 cm) umyvadlem, splachovacím WC, je zde bojler na ohřev vody. Z chaty se dá druhými dveřmi vystoupit na terasu. Pod terasou je prostor cca 10 m2 k libovolnému využití.

Vytápění chaty je elektrickými přímotopy. Také vaření je na elektrickém sporáku s troubou na pečení.

Pozemek je od vstupu mírně svažitý na jeho obrácené straně protéká potok. Na pozemku je zákoutí upraven k posezení a grilování, je zde studna, voda z ní je zavedena do chaty, odpadní vody do jímky. K dispozici je dřevěná bouda na nářadí.

Obec Roztoky má v regionu CHKO Křivoklátsko skvělou polohu a turisticky se stále rozvíjí, naleznete zde vynikající základnu pro své výlety do blízkého i širokého okolí. Krajina kolem Roztok je vhodná k výletům v jakémkoliv ročním období. Na jaře okouzlí sytou zelení smíšených lesů, v létě romantikou řeky Berounky i stinnými lesními cestami, v zimě tichem zasněžených kopců. Pro mnoho turistů a výletníků je ale nejkrásnější na podzim svou výjimečnou malebností. Do 50 metrů od chaty je ke koupání Prostřední rybník.

Roztoky se nachází přibližně 13 km od Rakovníka a 16 km od Berouna. Běžné nákupy jsou možné v Roztokách, Novém Jáchymově, v Křivoklátu.

Chatu lze okamžitě užívat, je prodávána i s vybavením.

Cena je k jednání. Koupi chaty a pozemku lze financovat hypotékou, kterou vám bezplatně zprostředkujeme. Další informace získáte u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Vlak
Parkování
Vlastní parkovací stání
Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Studna vrtaná
Typ konstrukce
Dřevěná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
000069
Stav objektu
Novostavba
Obytná plocha
32m2
Užitná plocha
32m2
Plocha pozemku
491m2
Plocha terasy
12m2
Místností
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Reality Večerka s.r.o.
Reality Večerka s.r.o.
Zobrazit
kontakt
Reality Večerka s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé