Sousedé
(1/16)
Oblíbené - 15 z 16
1 590 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:00083
Stav nemovitosti:Dobrý
Užitná plocha:58 m2
Plocha pozemku:543 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím k prodeji rekreační chatu o celkové podlahové ploše 58 m2 a zahradě 485 m2 zasazenou do krásné, zelení osázené chatové oblasti v Brně - Obřany. Samostatně stojící nemovitost je podsklepená ( dvěma sklepy) a jedním nadzemním podlažím, kde jsou tři místnosti o celkové výměře 58 m2. Než vstoupíme do obytných místností vedou naše kroky po betonových schodech na prostornou zastřešenou terasu (15,75 m2). Z terasy, která se nachází před hlavním vstupem do chaty, se dostaneme do místnosti, kde jsou umístěny kamna, která zajišťují vytápění celého objektu a odkud se samostatnými vstupy dostaneme do zbývajících obytných částí.Součástí prodeje je i dílna a zděná udírna z pálených cihel. Dílna je postavena na pozemku vedle chaty. Je samostatně přístupná a konstrukčně navazující na část chaty. Jednou svoji stěnou se chaty dotýká. Vedle dílny za chatou se nachází venkovní zděná toaleta. Celý objekt není napojený na el. síť a na vodovod. Dešťová voda se chytá do podzemní jímky, která je umístěna vedle chaty. Zahrada o výměře 485 m2 je udržována, převážně zatravněna a osázena ovocnými a okrasnými stromy, které poskytují v horkých letních dnech příjemný stín. Celý pozemek je ohraničený plotem z drátěného pletiva s vrátky se vstupem na pozemek.Právní servis zajištěn vč. vkladu do katastru nemovitost.Více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
00083
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
58m2
Plocha sklepa
13m2
Plocha pozemku
543m2
Plocha terasy
15m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. David Raus
Ing. David Raus
Zobrazit
kontakt
David Raus realitní služby

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé