Sousedé
(1/25)
IMG_3673
2 530 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00162
Stav nemovitosti:Bezvadný
Užitná plocha:40 m2
Plocha pozemku:883 m2
Datum aktualizace:4. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte chatu na samotě u lesa? Tak už nemusíte. Nabízíme Vám ke koupi rekreační chatu, která se nachází v chráněné krajinné oblasti České Středohoří v Habrovanech. Jedná se o poslední chatu v osadě na samotě u lesa. Chata je dřevěná, podsklepená a náleží k ní okrasná zahrada o rozloze 883 m2. K dispozici samostatná bouda na nářadí. Příjezd autem je možný až k chatě. 3 parkovací stání. V docházkové vzdálenosti jsou různé atraktivní turistické cíle. Do chaty je přivedena elektrika. Topení je na tuhá paliva a voda je k dispozici v blízké studánce. Suché WC. Chata je poblíž nájezdu na dálnici D8. Z Teplic a Ústí nad Labem 15 minut autem. Do Prahy 35 minut. Doporučujeme osobní prohlídku v prohlídkový den, který si domluvíte telefonicky s makléřem. Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
S vybavením
Ochrany a omezení
CHKO
ID nemovitosti
00162
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
40m2
Plocha pozemku
883m2
Poloha domu
4
Poloha v obci
Samota

Poloha na mapě

Foto - Jan Janošovský
Jan Janošovský
Zobrazit
kontakt
Bydlení AJA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé