Sousedé
(1/21)
1 650 000 Kč
ID nemovitosti:380934
Stav nemovitosti:Dobrý
Celková plocha:926 m2
Užitná plocha:25 m2
Plocha pozemku:926 m2
Datum aktualizace:19. února 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím místo na odpočinek v krásné přírodě, bokem rušného města. Kde si můžete posedět s rodinou a přáteli. Také si můžete vypěstovat zeleninu a posbírat si ovoce.

Zahradu o celkové rozloze 926 m2. Pozemek je rozdělený na dvě parcely s možností zatavit 25 m2 s dvěma patry. Chaty se nesmějí spojit, musí byt postaveny na každém pozemku samostatně. Na pozemku je vlastní studna. Pozemek je obklopený dalšími zahradami. Dostanete se sem pohodlně autem, parkovat můžete přímo před pozemkem.

Chatka v horní části pozemku je dřevěná, zastavěná plocha je 18 m2, uvnitř se dá udělat kuchyňka. Je zde místo na sezení a v chladném období si lze přitopit v kamnech. V chatě je k dispozici vlastní přípojka elektřiny. Vedle chatky je terasa s posezením, která je obrostlá vinnou révou.
Na zahradě je zásobník na dešťovou vodu. Na pozemku je spousta ovocných stromů, (třešně, jabloně, hruška), a keře (angrešt, rybíz, lískoví ořech, vinná réva). Najdete tu i bylinky.

Mikulov je město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 18 km západně od Břeclavi a do Brna je to 51 km. Město Mikulov se nachází v chráněné krajinné oblasti Pálava. V okolí se nachází množství přírodních památek, jako jeskyně, přírodní rezervace (Svatý kopeček, Turold, Růžový vrch, Šibeničník). To vám nabízí spoustu možností pro výlety. Ať už samotný Mikulov, nebo nedaleká Pálava. Jsou tu dvě velké obory, které jsou doslova na dosah od pozemku. Obory lze využit nejen pro děti ale i pro dospělé třeba na letní kino.

Zaujal-li Vás tento objekt, přijďte se podívat.

Jestli řešíte prodej Vaší nemovitosti, bude mi ctí Vám poradit.

Základní údaje

Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
380934
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
926m2
Užitná plocha
25m2
Plocha pozemku
926m2
Poloha v obci
Polosamota
Foto - Markéta Stupková
Markéta Stupková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Permanentia

© 2024 Sousedé