Sousedé
(1/15)
2 150 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně provize RK, právního a finančního servisu.
ID nemovitosti:349364
Stav nemovitosti:Bezvadný
Celková plocha:398 m2
Užitná plocha:16 m2
Plocha pozemku:398 m2
Datum vložení:16. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte únik z reality všedních dnů? Chtěli byste si odpočinout od lidí a relaxovat na své vlastní zahrádce s bazénem? Potom vám exkluzivně nabízíme zahradu v klidné části Nymburka na vlastním pozemku s vlastní příjezdovou cestou. Je zde vystavena zděná chata se sklepem a menší půdou, dále pergola s grilem, bazén, skleník, ohniště, .... (Vše v osobním vlastnictví). Do chaty je zavedena elektřina. Na pozemku je vlastní studna s užitkovou vodou (voda není pitná). Zahrada včetně chaty je velmi udržovaná. Je zde velké množství okrasných květin a křovin. Pergolu je možné využívat i v chladných měsících vzhledem k jejímu uzavíratelnému řešení. Lokalita je vhodná nejen pro odpočinek, ale vzhledem k poloze také k cykloturistice, turistice, jízdě na bruslích a rybaření. V případě zájmu mne určitě kontaktujte, ráda vás nemovitostí provedu. Cena je včetně provize RK, právního a finančního servisu.

Základní údaje

Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
349364
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
398m2
Užitná plocha
16m2
Plocha pozemku
398m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Alena Moranová
Alena Moranová
Zobrazit
kontakt
Re/Max Elite group

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé